Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Kwiatowy kogel-mogel odc. 640/HGTV odc. 18
komentarze autor
Re: Kwiatowy kogel-mogel odc. 640/HGTV odc. 18
Przepiękny ogród - taki mój ogrodowy ideał - różnorodny, stworzony własnoręcznie, z czasem i z "patyków", zmieniający się i taki przede wszystkim klimatyczny a nie designerski i kolorowy. Gratuluje właścicielce i zgapiam część pomysłów.
2017.09.24
~ Asia
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Dziękuję bardzo za miłę komentarze.Cały program i wizyta p.Mai,mojej idolki, to wisienka na torcie za całą moją ciężką pracę.Wiadomo,że nie wszystkim podobało się,ale takie życie.Jesteśmy wszyscy innymi ludzmi i trudno,żeby wszystkim dogodzić.Jeszcze raz dziękuję z całego serca ekipie za wyrozumiałość,to byłą ciężka praca,której nie widać na antenie.
2017.05.27
~ Malgocha1960
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Kurcze, ciekawe czy dałoby się jednak poszeregować te byliny kolorystycznie. W końcu 10 arów to nie taka duża działka. Jak dla mnie za duży chaos w tych bylinach. Również najdłuższa gałąź tego tamaryszka baaardzo, bardzo potrzebuje cięcia do wysokości tej drugiej długiej gałęzi. Wtedy drzewo wyglądałoby proporcjonalnie a tak to wygląda krzywo i jeśli się nie podetnie to będzie rosła dysproporcja gdyż drzewko rośnie do słońca. Mam jedną sąsiadkę która pięknie potrafi ciąć rośliny. Jej bukszpany to idealne kule, ale ona nie oszczędza na używaniu sekatora
2017.05.24
~ Mrs Mary
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Pani Małgosiu. To jest ogród moich marzeń. Też może uda mi się taki założyć- wiek mam adekwatny :-) i imię też.
2017.05.21
~ Gosia
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Ależ ciekawy i piękny ogród , podobny do mojego ze względu na dużą różnorodność bylin i krzewów, obrzeży oraz rabat , ciesze się że wreszcie wiem jaki to styl ogrodowy -"Kwiatowy kogiel-mogiel". Chyba jesteśmy z Panią -właścicielka ogrodu pokrewnymi duszami, chcemy mieć dużo, różnych, ciekawych roślin, zmieniamy koncepcje ogrodowe, lubimy zmiany, a nie leży w naszym charakterze kupowanie kilku roślin i sadzenie ich w dużych grupach. Jestem pod wrażeniem pracowitości Pani, zaimponowało mi m.in , posiadanie 150 donic , ileż to podlewania. Serdecznie pozdrawiam Panią
2017.05.17
~ ogrodnicka
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Godnym zapamiętania jest informacja o pelargoniach przetrzymywanych na sucho i w ciemności. Szkoda, że tego nie wiedziałam, sporo mi przez to zmarniało. Tyle donic wymaga sporo pracy przy podlewaniu. Podziwiam.
2017.05.17
~ irsila
Re: Kwiatowy kogel-mogel (odc. 640)
Bardzo ładny ogród, niezwykle pracochłonny, ale dający dużo satysfakcji- szczególnie latem. Wielki szacunek dla Pani Małgorzaty :-)
2017.05.07
~ Kris
Kwiatowy kogel-mogel odc. 640/HGTV odc. 18
Pani Małgorzata Kantorska z Rypina jest pełną zapału ogrodniczką zaledwie od kilku lat. W ciągu tego czasu ciężką pracą własnych rąk zamieniła malowniczo położoną, ale zupełnie pustą działkę, w prawdziwą kolorową gęstwinę. Wypełniają ją rośliny kwitnące – zarówno jednoroczne, jak i byliny, które zajmują każdą wolną przestrzeń. Krzewy stanowią zaledwie tło dla bogactwa barw. W sumie w tym niewielkim, niespełna 1000-metrowym ogrodzie rośnie ponad 600 gatunków i odmian roślin.
2017.05.07
Maja w ogrodzie