Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród "Królowej Ludwiki" (odc. 652/ HGTV odc. 30)
komentarze autor
Re: Ogród
Przepiękny ogród, mnóstwo bujnych roślin . Kolorowy i wesoły.
2017.10.03
~ Wioletta
Re: Ogród
Cudny ogród - w rzeczywistości jeszcze piękniejszy niż w materiale!
2017.09.27
~ Asia
Re: Ogród
Długo czekałam na taki odcinek. Wspaniały ogród, pełen m. in. mnóstwa kolorowych kwiatów, wielu liściastych krzewów, drzew. Przyjazny środowisku. Pani Ludwika zaimponowała mi ogromną pracą, jaką wkłada w utrzymanie ogrodu, ale tez i wiedzą nt. roślin i zwierząt. Jestem zachwycona Jej podejściem do świata przyrody, dbałością o owady, ptaki, drobne zwierzęta. Z rozmachem zostały przygotowane w ogrodzie różnego rodzaju hotele dla owadów. Aż chce się patrzeć i patrzeć! Podoba mi się dobór roślin, również tych harmonizujących z drewnianą ścianą stodoły. Piękne byliny, ich mnogość, barwy, ciągłe dosadzanie, uzupełnianie kompozycji. W takim ogrodzie aż chce się być. Oczywiście utrzymanie tak dużego i różnorodnego ogrodu okupione jest ogromną pracą Pani Ludwiki, ale efekt jest zachwycający i bardzo pożyteczny dla środowiska. Gratulacje dla Pani Ludwiki! Redakcję proszę o częstsze prezentowanie ogrodów bioróżnorodnych, bez chemii, z dużą ilością tradycyjnych roślin.
2017.09.25
~ Monika M.
Re: Ogród
Pani Ludwiko przepiękną Pani stworzyła oazę-ogród. Widać ogrom pracy, pasji w cudownym ogrodzie. Oglądałam już kilka razy, och żeby takie ogrody były promowane prze program.... Ta kępa Galtonii rewelacja - ja w tym roku miałam po raz pierwszy - ciekawa jestem co po kwitnieniu Pani robi bo liście szybko robią się brzydkie a i kłosy też nie rewelacja . Ta szafa dla owadów to już coś absolutnie odlotowego. Raz jeszcze gratuluję i pozdrawiam.
2017.09.24
~ mira
Re: Ogród
Cudowny ogród wiele inspiracji dla mnie
2017.09.24
~ Beata
Re: Ogród
Fajna kobita, cudowny ogród
2017.09.23
~ nana
Re: Ogród
Wystarczy nazwę zbieraczka do owoców Gardena wrzucić do wyszukiwarki i pokaże się wiele sklepów internetowych gdzie można ją kupić.
2017.09.20
~ Mirka S.
Re: Ogród
w odcinku tym pokazana została fantastyczna zbieraczka do owoców i nie tylko, firmy GARDENA - moje pytanie gdzie i jak ją można kupić, muszę to mieć!!! Jest rewelacyjna. Bardzo proszę o odpowiedź. PLIS !!!
2017.09.18
~ Bakac
Ogród "Królowej Ludwiki" (odc. 652/ HGTV odc. 30)
Oto niezwykły ogród - kwiatowa oaza pośród pól. W okolicy niewiele jest ogrodów, ale ten - kipi kolorami i przyciąga zwierzęta. Nie bez powodu jego właścicielka otrzymała przydomek "Królowa Ludwika".
2017.09.17
Maja w ogrodzie