Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
komentarze autor
Re: Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
z przyjemnością obejrzałam odcinek 654, w którym poznałam moją szkolną koleżankę (odległe czasy , szkoła podstawowa). Monika , bo tak ma na imię właścicielka ogrodu, była i jest tak piękną osobą jak jej ogród, cieszę się bardzo z jej sukcesu, bo stworzenie tak pięknego miejsca , nie jest łatwe....pozdrowienia dla Moniki od Małgorzaty, jestem pod ogromnym wrażeniem
2017.10.10
~ małgorzata
Re: Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
Ależ pięknie. Mimo że właścicieli kosztowało to dużo pracy na początku ale stworzyli sobie raj z mnóstwem rozmaitych stanowisk dla roślin: od suchych po wilgotne i wręcz podmokłe. Mogą więc sadzić praktycznie wszystko bo zawsze jest kąt gdzie dana roślina będzie miała warunki które lubi. Ja bym jeszcze ten owalny placyk z platanem wzbogaciła jakąś czerwonolistną pęcherznicą lub jakimiś pięciornikami a reszta super. Zazdroszczę, bo mam gliniastą glebę na suchej działce gdzie ciężko cokolwiek "utrzymać" . No może oprócz wymagających róż których nie lubię
2017.10.06
~ Magda
Re: Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
Pani Maju, na pewno nie storczyk kukawka. Jest to albo kukułka szerokolistna albo kukułka krwista. Storczyk kukawka rośnie na murawach kserotermicznych a nie podmokłych łąkach.
2017.10.04
~ Isa
Re: Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
Wspaniały ogród: przestrzeń, drzewa (w tym lipy), nne rośliny, rzeka, no i dzikie kaczki oraz bobry!!! Ależ takie miejsce stwarza mnóstwo okazji do obserwacji przyrody. Należy też docenić ogrom pracy właścicieli włożony w przygotowanie terenu pod ogród, uprzątnięcie śmieci z wielkiej działki. Gratuluję pomysłu na mądre i bardzo ciekawe zagospodarowanie terenu pod ogród.
2017.10.04
~ Monika M.
Ogród w zakolu rzeki (odc. 654 / HGTV odc. 32)
Anielin Swędowski to niewielka miejscowość na północ od Strykowa. Przepływa przez nią rzeka Moszczenica, która swoje źródła ma na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i kończy swój bieg wpadając do Bzury. W miejscu, gdzie rzeka tworzy piękne zakole, znajduje się stary młyn i zespół stawów.
2017.10.01
Maja w ogrodzie