Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ptasia enklawa w Dębicy (odc. 659 / HGTV odc. 37)
komentarze autor
Re: Ptasia enklawa w Dębicy (odc. 659 / HGTV odc. 37)
Wspaniały ogród, taki jaki sama staram się stworzyć od lat. Bo czym jest ogród bez ptaków i innych zwierząt. Oby więcej takich ogrodów w programie!!!
2017.11.29
~ Nata
Re: Ptasia enklawa w Dębicy (odc. 659 / HGTV odc. 37)
Świetny ogród! Przede wszystkim właśnie dlatego, że stanowi ptasią enklawę, ale przecież mieszkają w nim też i inne zwierzęta. Gospodarze stworzyli siedlisko dla wielu gatunków i cały czas dbają o zachowanie jego charakteru. Jestem pełna uznania dla Państwa Koziełów za taką wrażliwość na sprawy środowiska, za wiedzę, ale też i czerpanie radości z pewnego stylu życia, jaki prowadzą. Przez cały czas programu uczestniczącym w audycji towarzyszył różnorodny śpiew ptaków. Dobór drzew, krzewów, bylin i pozostałych roślin przyniósł wspaniałe efekty. Odcinek bez zachwalania trawników, ale za to eksponujący bogactwa roślin i świata zwierząt. Ten ogród jest na pewno wyjątkowy pod wieloma względami. Bardzo pracowici i świadomi działań na rzecz środowiska właściciele stworzyli wokół swego domu raj dla zwierząt, wizytówkę swojej firmy i przede wszystkim miejsce, w którym dobrze się czują. Autorów programu proszę o prezentowanie jak najwięcej tego typu ogrodów, a właścicielom ptasiej enklawy jeszcze raz gratuluję!
2017.11.07
~ Monika M.
Ptasia enklawa w Dębicy (odc. 659 / HGTV odc. 37)
W dzisiejszym odcinku gościmy na przedmieściach Dębicy, gdzie gospodarzami są państwo Koziełowie. Miłość do przyrody i wielką pasję ogrodniczą realizują w życiu prywatnym, a także zawodowo, bo są ogrodnikami. Przy swoim domu stworzyli prawdziwą oazę.
2017.11.05
Maja w ogrodzie