Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Pomidory z własnej szklarni
komentarze autor
Re: Pomidory z własnej szklarni
Moja babcia ma super szklarnie z pomidorami, tylko ona przywiazuje je tasiemkami do puszczonych góra drutów. Dodatkowo w szklarni w rogach ma zielone szklarniowe winogrono którego grona pieknie prezentują się z dojrzewającymi pomidorami :)
2017.05.23
~ foxy_lady1986
Re: Pomidory z własnej szklarni
poszukuje takiej domowej, klimatycznej szklarni z pomidorami do sesji zdjeciowej, czy ktos moze wie gdzie posiadaja szklarnie ci Panstwo? bylabym wdziecza za odpowiedz!
2015.02.17
~ fotograf
Re: Pomidory z własnej szklarni
Witam, również moje pomidory są w szklarni. W tym roku są bardzo duże, mam nadzieję że niedługo będę mogła je pozbierać. Gdyby chciał kupić ktoś fajny tunel w dobrej cenie to polecam firmę Das company. Sama właśnie u nich kupiłam mój tunel i jestem z niego bardzo zadowolona.
2014.07.21
~ Patrycja
Re: Pomidory z własnej szklarni
To był odcinek Odcinek 345 (Ogród pp. Grygieńć) ogród z piramidą. Pozdrawiamy
2013.09.01
~ redakcja
Re: Pomidory z własnej szklarni
Który to odcinekbo nie mogę go odnaleśc a chętnie bym zobaczył Dziękuje
2013.08.31
~ kris
Re: Pomidory z własnej szklarni
Witam! Tej wiosny postawiłam szklarnię (6m2) i dziś posadziłam sadzonki pomidorów. Nie pamiętam wszytskich odmian (7 sadzonek) ale są koktajlowe i malinowe wsród nich. Nie mam najmniejszego pojęcia jak je prowadzić, jak ,,uszczypywać,, , podwiązywać ... Proszę o pomoc osoby, które`mają w tym doświadczenie. Mam także paprykę czerwoną i zamierzam posiać jakieś ogórki. No cóż, taka ze mnie ,,szklarniowa,, ogrodniczka. Od czegoś trzeba zacząc ;). Pozdrawiam
2013.05.02
~ klarysa
Re: Pomidory z własnej szklarni
Państwo Grygieńciowie nie lubią smaku kupowanych pomidorów :) Dlaczego mnie to nie dziwi? Ciekawe rozwiązanie z podwiązywaniem krzaków, ja idę po najniższej linii oporu, stosuję zwykłe sznurki. Pozdrowienia i udanych plonów dla wszystkich smakoszów własnych pomidorów :)
2013.05.01
~ Grześ
Re: Pomidory z własnej szklarni
Znam Lonka, potrafi stworzyć wiele ciekawych rzeczy: w przyszłym roku skorzystam z jego rady podwiązania pomidorów,ciekawe rozwiązanie i wiele innych.Pozdrawiam Cię i Ludmiłe.Lucyna
2011.11.08
~ Lucjanna
Pomidory z własnej szklarni
Państwo Grygieńciowie nie lubią smaku kupowanych pomidorów i co roku produkują je sami, prowadząc uprawę ekologiczną. Jak wygląda uprawa oraz konstrukcja ogrodowej szklarni?
2011.10.21
Maja w ogrodzie