Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Karpie Koi
komentarze autor
Re: Karpie Koi
Witam miłośników Koi. Szukam kogoś z doświadczeniem w ich hodowli. Mam od kilku lat kilkadziesiąt koi. Jestem z Pomorza. Pozdrawiam...
2019.08.28
~ Piotr
Re: Karpie Koi
Witam. Mam oczko 20 m n 5 m . Mam w nim koi. Nie mam zbytnio doświadczenia, zajmuje się tym od września tamtego roku. Ale dzisiaj zauważyłem dziesiątki 1,5 cm rybek. Chyba małe koi
2017.07.09
~ zbyszekm2
Re: Karpie Koi
hoduję karpie koi od wielu lat kocham je :) co roku udaje mi się wychować kilkanaście sztuk, moje oczko ma 9,5 m na 6,5 m głębokie 1,9 m . W tym roku udało mi się wychować około tyś szt zobaczymy jak dorosną ale już widzę że są ładne czarno żółte czarno czerwone i żółte. Więcej mogę powiedzieć na jesień jak maleństwa dorosną ;) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tych ślicznych rybek ;)
2017.07.01
~ leszek
Karp Koi - dla każdego
Karpie Koi to piękne i szlachetne ryby. Uważam, że powinny być nieodzownym elementem każdego ogrodu z oczkiem wodnym czy fontanną. Pani Maja niejednokrotnie w swoim programie opisuje wspaniałe ogrody, rośliny i miejsca które mogły by być domem dla tej efektownej ryby. Hodowla KOI nie jest taka trudna. Zapraszam do zapoznania się z podstawowymi wymaganiami tej ryby w jednym z artykułów pod adresem http://podwodnekrolestwo.pl/karp-koi/ Pozdrawiam sympatyków programu Maja w ogrodzie i sama prowadzącą.
2016.10.29
~ Konrad
Re: Karpie Koi
piękne karpie
2013.08.31
~ marek
Re: Karpie Koi
Hodowcy japońscy podkreślają konieczność zimowego spoczynku koi zapewniającego im lepsze wybarwienie - dlatego np. nie cenią ryb z cieplejszych regionów Azji, gdzie takiego spoczynku brakuje, twierdząc, że mają słabe barwy. Tak więc 'pędzenie' koi w zimie wcale nie musi być - jak twierdzi ten pan w wywiadzie - do końca korzystne, jeżeli mowa o poważnej hodowli.
2013.07.29
~ kr
Karpie Koi
Karpie Koi do piękne, dekoracyjne ryby. Jak o nie dbać? Sprawdzaliśmy to w japońskim ogrodzie pana Mariusza.
2011.11.25
Maja w ogrodzie