Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Dawniej chcąc dowiedzieć się czegoś o pogodzie wchodziłam do TVN Meteo teraz...szkoda gadać.
2015.06.06
~ e tam
Re: Zmiany, zmiany
Pani Karola ! Pisze Pani o mojej opinii wyrażonej w dobitnych słowach na temat twórców TVN Active jako , że jest obrazliwa , czemu to ma służyć i świadczy o moim poziomie...... A dlaczego nie napisała Pani o poziomie twórców programu TVN Active . Jak oni traktują widza .Słuchała Pani chociaz jednego wywiadu z tzw. sportowcami .To jest dopiero genialny poziom. Oczywiście mozna tego nie oglądać i nie słuchać .Gdyby to dziadostwo nie kolidowalo z moim programem Maja w ogrodzie , nawet bym sobie tym głowy nie zawracal .Glaskanie po główkach niczego nie załatwia , dlatego dobitnie wyrażam to co myśle w dodatku ,gdy dla wodzów TVN liczy sie tylko zysk z reklam , a nie dobro widza . Jakoś mimo tylu krytycznych uwag nic się nie zmieniło .Powinna byc Pani poruszona tym teatrem myslicieli w białych rękawiczkach , a nie moimi okresleniami .
2015.05.28
~ Kozak
Re: Zmiany, zmiany
Podzielam w całości poprzednie opinie. Niestety, ale wątpię aby TVN się z nimi liczył. Gdyby tak było już dawno coś by zmieniono. Nie tylko są problemy z Mają... Program się nazywa Meteo...ale niestety meteo jak na lekarstwo...Gdzie spokojne, rzeczowe omówienie pogody, gdzie temperatury w poszczególnych miastach, pokazywaniu których towarzyszyła miła spokojna muzyka relaksacyjna. Bo przecież pokazywanie temperatury w dolnym roku przez cała Maję w ogrodzie to kpina. Tylko zabiera nam kawałek pięknego widoku...Trzeba po prostu stwierdzić , ze nie ma już kanału TVN Meteo, jest tylko active, a to nie tylko mi zupełnie nie odpowiada. Zlikwidowano jednym ruchem jeden z najlepszych kanałów TVN, tym samym pozbawiono wiele osób czegoś co było doskonałe...No ale czy z widzami ktoś się liczy...Program, który oglądałam z przyjemnością wielokrotnie w ciągu dnia, do późnych godzin zniknął, tym samym TVN stracił myślę niejednego widza...Oglądam tylko, ale na razie po tych wielu zmianach też nie zawsze wiem kiedy jest...Maje w ogrodzie, i chyba na tym zależało TVN. Uczciwe będzie jak stacja zmieni nazwę kanału bo Meteo w nim jak na lekarstwo...niestety!
2015.05.27
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Panie Kozak - sama jestem za tym, żeby przywrócić starą wersję TVN Meteo, żeby wróciła z powrotem na starych zasadach i starych godzinach nasza p. Maja, ale obrażanie innych? chyba nie tędy droga...... Niczemu to nie służy, a jest niesmaczne i świadczy o Pana poziomie....
2015.05.25
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
TVN - em rządzą prymitywne pazerne przyglupy. Durny program jak jego twórcy !!!!! LICZY SIĘ TYLKO MAJA W OGRODIE !
2015.05.25
~ Kozak
Re: Zmiany, zmianyAkcja
Ludzie! skrzyknijmy się w internecie i zróbmy akcję bojkotu kanału \"meteo active\",a nawet TVN-u.Dość lekceważenia widzów!!!Dość kpiny w postaci nadawania prognoz pogody w godz wczesno-rannych ,do 7.53, co chwilę bez potrzeby ,a nie można sprawdzić prognozy w ciągu dnia o jakichś stałych porach mimo,że kanał z nazwy meteo.Dość lekceważenia miłośników przyrody i programu Maja w ogrodzie.Dość głupkowatego chłamu activ w połączeniu z jedzeniem przez cały dzień ,nie mówiąc już o przesycie nachalnych reklam.Jakie badania rynku skłoniły stację do takiej decyzji?Czyżby kolejne głupkowate małpowanie amerykańskich pomysłów/patrz wszelkie formaty/
2015.05.21
~ oburzona
Re: Zmiany, zmiany
Gorsze wypiera lepsze. Program Pani Popielarskiej zostaje wypchnięty przez pseudosportową tandetę. Trudno, będę oglądał nocą.
2015.05.17
~ Eddi
Re: Zmiany, zmiany
"Maja w ogrodzie" to jedyny program w TV który da się oglądać. Prosimy o więcej.
2015.05.17
~ jjach
Re: Zmiany, zmiany
Program dotyczący aktywności ruchowej - potrzebny, ale zauważam,że powoli zmienia się w kolejny poradnik kulinarny. Szkoda że tak ciekawie prowadzony program pani Popielarskiej zostaje wepchnięty w kąt. A propaguje nie tylko aktywność ruchową poprzez pracę i wypoczynek w ogrodzie, ale i dbanie o środowisko, zdrowe odżywianie, i estetykę i piękno naszego otocznie. Chciałabym oglądać mój ulubiony program w przyzwoitych godzinach, a nie w nocy. .
2015.05.10
~ Barbara
Re: Zmiany, zmiany
Szanowni Panstwo ! Ten Activowy Chlam moze zmienic tylko mala ogladalnosc .Ogladajmy wiec tylko Maje w ogrodzie I zaraz przelaczajmy na inny kanal .
2015.05.10
~ Jedrek
Re: Zmiany, zmiany
TVN a właściwie ktoś z imienia i nazwiska ma gdzieś oglądających program Maja w ogrodzie, liczy się tylko kasa, reklama zabierając telewidzom czas. Zawsze znajdzie się ktoś kto coś dobrego musi popsuć bo liczą się nowe pomysły, a może do głosu doszedł ten co powiedział teraz ja będę robił co chcę i wszyscy będziecie mnie słuchać a telewidzowie oglądać. Nie szanuje się ludzi, obywatel jest planktonem któremu nawet chwile relaksu i odpoczynku można popsuć, odebrać i wcisnąć co się tylko chce. Zmiany muszą iść na dobre a nie na złe. Można wybrać Prezydenta państwa ale nie program telewizyjny.
2015.05.10
~ Janusz
Re: Zmiany, zmiany
Jestem oburzona faktem, że bardzo ciekawy, piękny, dostarczający najlepszych wrażeń program, prowadzony przez niezwykle ujmującą Maję Popielarską praktycznie przestał istnieć Jak można przekształcić program na całodzienną gimnastykę, jak długo można oglądać ćwiczenia, kto był autorem takiego idiotycznego pomysłu? Dlaczego nie pytając widzów o zdanie ktoś \"wcisnął taki kit\" jak nieustanne ćwiczenia? Na TVN Meteo miał doskonałe programy uroczy Tomasz Zubilewicz, szalenie miła i pełna wdzięku Maja Popielarska. Te programy poza swoją estetyczną stroną, miały również znaczenie edukacyjne. Poza tym nadawano filmy dokumentalne związane z pogodą, klimatem, itp. W nawale ogromu złych wiadomości, \"krwiożerczych\" filmów, ta telewizja była ukojeniem, prawdziwym relaksem. Czy telewizja nie jest dla widzów? Tak wiele osób wypowiedziało się w podobnym tonie. Czy w polskiej telewizji musi być ukazywane tylko zło i chłam? Popatrzcie na telewizją niemiecką, jak dużo tam pięknych filmów o wspaniałych krajach, o uroczych miejscowościach w górach i nad morzem, filmy trwające ponad godzinę i z piękną muzyką. Dodatkowo liczba reklam w polskiej telewizji jest nie do zniesienia, praktycznie co 15 minut są reklamy i to najczęściej na wszystkich programach. Żądam w imieniu wielu widzów przywrócenia programu \"Maja w ogrodzie\" i jego powtórek tak, aby mógł być oglądalny, godzina emisji o 8 rano w niedzielę to także po to, aby nie oglądać tego programu. Po całotygodniowym tygodniu pracy i wczesnym wstawaniu, w niedzielę ludzie chcą się trochę wyspać. Oburzające jest także to, że stało się to bez żadnej informacji, a nowych godzin emisji nie można było znaleźć nawet w internecie.
2015.05.09
~ Joanna
Re: Zmiany, zmiany
I znowu to samo !!! O 9:30 w sobote miał byc program Maja w ogrodzie . Nastawilismy sie na te godzinę .Ale niestety , TVN Active transmitowal bieganine z przeszkodami .Na wszystkie świętości , uszanujcie plan projekcji Mai w ogrodzie i szanujcie widzów tego programu !!! .A potem transmitujcie sobie i dla siebie bieganine nawet po bagnach , kanałach . Ogląda sie was z zapartym tchem i pięknymi słowami na ustach .....I idzcie do diabła .
2015.05.09
~ J .B . Kowalski
Re: Zmiany, zmiany
Przychylam się do wypowiedzi poprzedników. To chamstwo co się dzieje z programem \"Maja w ogrodzie\". To jedyny program który oglądam z przyjemnością i czekam na niego z niecierpliwością . Jest wiarygodny , a twórcy jego robią to w piękny sposób, cała reszta TVN to chała, nastawiona na nieszczęścia ludzi i na sensacje. Ludzie potrzebują piękna a nie krwi . Za nasze pieniądze , nie zgadzam się z tym.
2015.05.07
~ Wielbicielka Mai
Re: Zmiany, zmiany
...skandal i to wielki, Maja w ogrodzie po zmianach była wieczorem w poniedziałek i wtorek. Dzisiaj patrzę i już nie ma....teraz środa...a może za chwilę w ogóle zniknie....jak można na coś takiego pozwolić. TVN w ogóle nie liczy się z widzami...wydaje się też że producenci Mai też maja niewiele do powiedzenia...slowem granda w bialy dzień...nie wpomne już, że praktycznie pogoda też zniknela...i teraż mamy tylko biegać...zdrowo jeść...i trenować...tylko nie każdego to interesuje....Reasumując zlikiwodwano jeden z najlepszych kanałów TVN, a za chwile zniknie zapewne również Maja w ogrodzie. Pani Manu nie im Pani podziękuje i przejdzie to bardziej odpowiedzalnje stacji...tam Pania na pewno docenią.
2015.05.05
~ Wściekły
Re: Zmiany, zmiany
Z całego TVN Meteo Active oglądam przede wszystkim Maja w ogrodzie i pogodę . Reszta beznadziejnie pusta , przyglupia nudna . Chyba chodzi TVN -owi tylko o kasę z reklam ,ale oglądać się tego nie da ,szkoda czasu .
2015.05.04
~ Fan Mai w ogrodzie
Re: Zmiany, zmiany
TVN Meteo trzeba było trochę poprawić a tymczasem jak jest coś do popsucia to znajdzie się mądry inaczej co to zrobi. I stworzył TVN Meteo Activ. Chyba zbyt długo siedział w Ameryce i nie wie, że takie bzdety już w Polsce nie chodzą. Młodzież ma to ogólnie gdzieś a starzy raczej nie robią takich proponowanych przez Was ćwiczeń. Totalne badziewie, a i porządnej pogody nie ma gdzie obejrzeć. Zdawało mi się, że program ma być dla ludzi a nie dla normalnego inaczej twórcy.
2015.05.03
~ kordelia
Re: Zmiany, zmiany
Zamiast rozbudować program o ogrodach,a możliwości i tematów jest ogrom,,,to zmieniła się całkowicie domena programu-aż śmiesznie to wygląda METEO ACTIV Można było po prostu utworzyć nowy program sportowy i tam sobie propagować ruch.Ktoś bierze kasę i wymyśla-takie bzdury,,,,szkoda
2015.04.28
~ Wiola
Re: Zmiany, zmiany
Ja chcę TVN meteo BEZ ACTIVE
2015.04.26
~ K
Re: Zmiany, zmiany
Helllllo TVN ! Zapytajcie komuchow , co się stało w Chile , oni pamiętają ! Żeby znieść nasz program MAJA W OGRODZIE dla jakiejś tam bieganiny i czczej gadaniny o niczym .Co za kretyn rządzi tym kanałem . Co to jest ten TVN Active , przecież to istna masakra bez polotu , dziadostwo programowe !!! Poprzedni TVN Meteo miał jakiś poziom , a teraz szkoda czasu na to barachlo .
2015.04.26
~ J.K