Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Witam serdecznie. Od lat jestem widzem programu, ogladam kazdy odcinek ale ostanie kilka lat tylko przez Internet bo wyprowadzilam sie z Polski. Uwazam ze dla odmiany powinno sie pokazywac ogrody w innych krajach , jak jest u nas w Polsce kazdy wie ale nie kazdy wie jak wygladaja i co sie uprawia w ogrodach w roznych czesciach swiata... uwazam ze nie mozna sie ograniczac.Nawet ogrody za granicy moga byc inspiracja dla ludzi mieszkajacych w Polsce.Sama polecila bym ekipie programu by udali sie np.do Singapuru, troche daleko ale naprawde warto. Jest tutaj przepiekny ogrod botaniczny z malymi mini tematycznymi ogrodami w ktorym to rowniez znajduje sie przepiekny ogrod z orchideami ktore rosna w naturalnych warunkach , do tego sa jeszcze inneogrody, np.pod szklem bardzo piekne architektonicznie ogrody zimowe marina bey i ogrod chinski i japonski ,przepiekne miejsca. Wiec nie ograniczajmy sie tylko do Polskich ogrodo. I zyczyla bym sobie zobaczyc kiedys wlasnie program o ogrodach i parkach w SIingapurze.
2014.07.14
~ Celina
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubię program Maja w ogrodzie i zdecydowanie wolę oglądać polskie ogrody. Każde z odwiedzanych miejsc jest dla nas inspiracją. Nie chcę ,żeby sprawdziło się powiedzenie Cudze chwalicie, swego nie znacie. Zostańcie w Polsce i pokazujcie piękne, fascynujące miejsca!
2014.06.25
~ asia wrocław
Re: Zmiany, zmiany
Słuszna uwaga , poznajmy swoje ogrody , ale uczmy sie tez swiata.Ogród w Maroku jest tego zwiastunem .
2014.06.25
~ Magda
Re: Zmiany, zmiany
Tak tak tak , dla wszelkich inowacji w programie .!!! Odcinek z Maroka super ! Wiecej takich!.
2014.06.25
~ Ben
Re: Zmiany, zmiany
Program Maja w ogrodzie powinien słusznie rozszerzać sie na Swiat.Przecież to Maja w ogrodzie i nikt nigdy nie mówił ,ze tylko polskim.Popieram Redakcje .
2014.06.24
~ Sławek
Re: Zmiany, zmiany
Ka - najlepiej jest oglądać ogródki działkowe , marchewki , pietruszki , pomidory i usłyszeć kto ile wypił alkocholu .To jest dopiero rewelacja .
2014.06.22
~ Jan
Re: Zmiany, zmiany
Jestem całym sercem za programem Mai w ogrodzie .Uwazam , ze Redakcja mądrze postępuje rozwijając program , niz miałaby zawezic go tylko do terytorium Polski .Zobaczmy co robią w ogrodach inni i moze wprowadzimy cokolwiek u nas .
2014.06.22
~ Jedrek
Re: Zmiany, zmiany
Z tego programu też są porady, na przykład żeby pojechać i obejrzeć inne ogrody, i wiedzieć, co się ogląda, jakie rośliny, to o tej morwie to ciekawa porada ogrodnicza. Ale jak ktoś lubi się czepiać, wszędzie znajdzie coś złego. A co przeszkadza zrobić taką pergole jak w niebieskim ogrodzie albo pomalować sobie doniczkę na żółto. Ja na balkonie też tak sobie mogę zrobić.
2014.06.22
~ Edyta
Re: Zmiany, zmiany
ale takich programow jest mnostwo a to od strony kulinarnej, a to od strony fauny albo flory, po co kolejny chociaz najpiekniejszy? a z tego rodzaju co \"maja...\" jest jeszcze tylko \"rok w ogrodzie\" i to wszystko jak \"maja w ogrodzie\" stanie sie programem podrozniczym to pozostanie do ogladania tylko \"rok w ogrodzie\" ...a szkoda
2014.06.22
~ ka
Re: Zmiany, zmiany
Jak ktoś się na prawdę interesuje ogrodami a nie tylko uprawą bratków i marchewki, to doceni starania Mai, żeby było rozmaicie dla każdego widza - takiego na wyższym poziomie zainteresowania.
2014.06.22
~ widzka
Re: Zmiany, zmiany
nie chce zeby z mai w ogrodzie zrobil sie program podrozniczy chce programu ktory inspiruje i uczy uprawy roslin z naszego klimatu
2014.06.22
~ ka
Re: Zmiany, zmiany
Cała prawda , program jest zbyt krótki !!!!
2014.06.14
~ As.
Re: Zmiany, zmiany
Uwielbiam ten program tylko dlaczego jest tak krótki !
2014.06.04
~ bela
Re: Zmiany, zmiany
Najlepszy program w TVN .Pięknie , przemile prowadzony , bardzo ciekawy .chciałoby sie życzyć sobie , aby wiecznie istniał .Pozdrawiam .
2014.04.28
~ Ela
Re: Zmiany, zmiany
Super program , zachwycajacy , człowiek ogląda i wie ,ze nie traci czasu . Świetna i ujmująca prezentacja .Pozdrawiam
2014.04.26
~ Kazimierz
Re: Zmiany, zmiany
Oglądam Wasz program zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem .Dla mnie i moich znajomych , to jedyny program w polskiej tv. ktory nie ma minusów , wprowadza w dobry nastrój i jeszcze uczy tworzenia nowoczesnego ogrodu .A uroczą , przemila Pani Maja wszystko w tym programie domyka w całość swoim profesjonalizmem .Co to znaczy ,gdy jest właściwy człowiek na właściwym miejscu .Sto lat Pani Maju .
2014.04.16
~ Barbara
Re: Zmiany, zmiany
76zibi ,proponuje wlasny program telewizyjny I ogladac go samemu ! Nam absolutnie odpowiada dotychczasowa linia programowa " Mai w ogrodzie "
2014.03.31
~ Tomasz Pawel
Re: Zmiany, zmiany
oglądam program od bardzo dawna. uważam że program powinien być tylko w niedziele ale dłuższy, podzielony na 3 części (1 prezentacja pięknych ogrodów tych bogatych i biednych właścicieli 20 minut, 2 część przypomnienia pielęgnacyjne na następny tydzień, prezentacja zakładania rabat, skalniaków z ok. 20 minut, 3 część akademia ogrodnika
2014.03.28
~ 76zibi
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego wy się czepiacie, przecież na przykład ostatni odcinek - pomidorowy taras, to ludzie sami robią ten super warzywnik? A poza tym --- czy sami robiliście wasze samochody, buty czy domy? A lubicie w nich jeździć--- chodzić ---- i mieszkać.
2014.03.27
~ nieczepialska
Re: Zmiany, zmiany
Na prawdę są piękne ogrody zrobione przez pasjonatów a nie przez projektantów. Pokazujcie ogrody gdzie armia ludzi pracuje wyrywając chwasty, ale pokażcie też ładne ogrody gdzie projektant nie maczał palców!
2014.03.27
~ Gośka