Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
komentarze autor
Re: Ogród \\\'Małej Mi\\\' (odc. 522)
Ogród jest zachwycający!!!! Gratuluję i podziwiam ogrom pracy włożonej w niego. Jestem trochę młodsza od Pani Ani, ale żebym miała chociaż połowę tej energii którą ma Ona, to mój ogród nie wyglądał by tak strasznie......
2015.02.25
~ Monika
Re: Ogród \\\\\\\\\\\\\\\'Małej Mi\\\\\\\\\\\\\\\' (odc. 522)
Piękny pełen kolorów i życia ja jestem zachwycona.Głos ma pani jak najbardziej normalny,i miło się go słucha gdy pani z taką pasją i zaangażowaniem opowiada o roślinach.Przynajmniej widać że jest to pani dzieło od serca,a nie ogród na pokaz w którym właściciele za wiele nie wiedzą a jeszcze mniej sami cokolwiek robią.Tak trzymać dalej bo jest cudownie.
2015.02.15
~ Zuzia
Re: Ogród \\\'Małej Mi\\\' (odc. 522)
pięknie sąsiadko :)
2015.01.26
~ Sąsiadka
Re: Ogród \\\'Małej Mi\\\' (odc. 522)
Dla mnie w tym ogrodzie,zbyt dużo się dzieje,napaćkane wszystkiego.Wolę bardziej uporządkowane rabaty.
2015.01.14
~ Piątka
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Tak , ten ogród jest jak strzał w dziesiątkę .Gdy się go ogląda , wprawia w podziw dla Gospodarzy za projektowanie i wykonanie .Piękny !
2015.01.04
~ AS
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
przepiekny ogrod i przesympatyczna wlascicielka!
2015.01.03
~ monika
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Ogródek cacuszko , bardzo bardzo słodki pełen życia i tęczy kolorów.Żeby tak było ciągle w życiu , jak w tym cudnym ogrodzie.Oglądam ten program z tymi pięknymi ogrodami i traktuje je jak moje okno na świat .A pani Mai dziekuje za piękny program , dla mnie najpiękniejszy w tv .
2014.12.23
~ Barbara
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Oglądaliśmy ten odcinek wiele razy , znamy go niemal na pamięć , a jednak ciagle do tego ogrodu wracamy , tak nas oczarowal .Zdajemy sobie sprawę z nakładu pracy , aby doprowadzić do takiego efektu .Trzeba by być prawdziwym pasjonatem i kochać ogród ,aby stworzyć taki cudowny naturalny obraz , ponieważ samym tylko lubieniem ogrodu wiele się nie wypracuje .Gratulujemy !!!
2014.12.21
~ Roma i Wojciech. J.
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Ogromna praca, determinacja i wiedza buduje takie ogrody jak ten w tym odcinku .Gratulacje.
2014.12.20
~ Katarzyna
Re: Ogród 'Małej Mi ' (odc. 522)
Moim zdaniem ,to jeden z najpiekniejszych ogrodow jakie dotychczas w programie Pani Mai Popielarskiej zobaczylismy.Gratuluje Wlascicielce ogrodu tak duzego uznania i zachwycajacych opinii.
2014.12.18
~ Mariusz Maczyk
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Gdyby to zależało od mojej osoby , to wlasnie ten ogród zaliczylbym do najpiękniejszych w Europie .
2014.12.14
~ Paweł K.
Re: Ogród \\\'Małej Mi\\\' (odc. 522)
Śliczny , radosny , bardzo słodki , eksplodujący barwnym życiem .Takie ogrody ogląda i podziwia się z przyjemnością .Super program .
2014.12.09
~ Dorota Kostrzewa
Re: Ogród 'Małej Mi ' (odc. 522)
Ten ogród powinny określać dwa słowa -- śliczna bajka !Podziwiam za ilośc pracy , wizje budowy ogrodu i upór .Gratulacje .
2014.12.07
~ Bella
Re: Ogród \\\\\\\'Małej Mi\\\\\\\' (odc. 522)
Betty, zapraszam serdecznie, jednak publicznie adresu podawać nie chcę. To prywatny ogród. I zwyczajny ogród, tylko z gatunku ciut większych niż statystyczny ogródek przydomowy. Kocham kwiaty wiec mam ich dość dużo. Nie zawsze jest dopieszczony, co było widać też i w telewizji . Ciągle w nim eksperymentuję jak upchnąć wszystkie chciejstwa, a przy okazji nie zrobić chaosu. Ogród jak ogród, ale wizyta w nim to słuchanie ... potrafię mówić o roślinach godzinami. Jeżeli to wszytko nie zniechęciło do wizyty to zapraszam na forum ogrodnicze gdzie prowadzę zapiski z historii ogrodu, udzielam informacji na temat roślin które u mnie rosną oraz sama doszkalam się z ogrodniczkowania. Tu też można ze mną nawiązać prywatny kontakt. Jest to portal Ogrodowisko, a ja jestem tam pod nikiem Mała Mi czyli ogrodnik mimo woli.
2014.12.06
~ Mała Mi
Re: Ogród \'Małej Mi\' (odc. 522)
Droga Pani brak mi słów ten ogród to prawdziwe cudo przyrody wielkie gratulacje za tak piękny ogród.Chciałam zapytać czy można przyjść i zobaczyć u Pani ten ogród na żywo ,tylko nie wiem dokładnie gdzie on się znajduje .Pozdrawiam i z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi.
2014.12.01
~ betty
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Nie ma takiej opcji ,abym po tym odcinku zaczal znowu wierzyc w ten program ,poniewaz zawsze Maja w ogrodzie od poczatku byla i jest programem markowym bez wzgledu kto budowal jakikolwiek ogrod i czy w tle jest jeden lub wielu ogrodnikow .Liczy sie dzielo , oryginalnosc , projekt i wykonanie , oraz umiejetnosc prezentacji tej sztuki ogrodowej. Ogrod Malej Mi cudowny !
2014.11.29
~ Andrzej
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
Mała Mi właścicielko nieziemskiego ogrodu jak to się mówi po młodzieżowemu no po prostu \"rozwaliłaś mnie i moją połówkę na łopatki\" :) Znów zaczęłam wierzyć w program \"Maja w ogrodzie\".Bo już znudziły się nam ogrody w \"Mai\" a w tle pan/pani ogrodnik zajmujący się chwastkami,rabatkami,opryskami,pierdutami.A Wy tak z sercem,z duszą,z pasją własnymi rękoma i to się chwali.Prawdziwy ogród powstały z miłości do roślin.I jak tak oglądaliśmy to mąż stwierdził..taka kobitka a ile to ma werwy,jak za pięciu chłopa. Pozdrawiamy i obejrzymy jeszcze nie raz,to był fajny odcinek,oby więcej takich :)
2014.11.25
~ Sympatycy
Re: Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
przemoK - prezentowana w programie kalina o kulistych kwiatostanach to kalina Eskimo Watanabe jest widoczna ponad oczkiem. Dziękuję za wszystkie miłe wpisy.
2014.11.24
~ Mała Mi
Re: Ogród \\\'Małej Mi\\\' (odc. 522)
Ten odcinek wszyscy bedą długo pamiętać , ponieważ prezentowany ogród jest naturalnie piękny , tryska kolorami i świetnymi kompozycjami roślin i kwiatów .Trzeba mieć głowę i bardzo pracowite ręce , aby stworzyć taki słodki torcik .Gratulacje.
2014.11.24
~ Jagna Kowalewska
Re: Ogród \'Małej Mi\' (odc. 522)
Witam mam pytanie odnosnie odcinka , mianowicie w programie zostala zaprezentowana odmiana kaliny japonskiej "WATANABE" posiadajaca duze, biale , kuliste kwiatostany jednak odmiana ta jak sie okazalo nie posiada tego typu kolistych kwiatostanow.Mam wiec pytanie jaka to odmiana ?
2014.11.23
~ przemoK