Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Maju widzę Cię teraz tylko w programie Meteo proszę wyrwij kilka sekund wzorem kidyś Chmurki by poinformować Twoich wielbicieli gdzie Maja w ogrodzie.
2018.02.23
~ Leon 76lat
Re: Zmiany, zmiany
Nasze apele kierowane do zarządzających TVN pozostają bez echa. Program, który plasuje się w czołówce oglądalności spychany jest na margines czasu antenowego. Staje się niedostępny dla przeciętnego, pracującego widza. Zamiast tego raczy się nas jakimiś amerykańskimi produkcjami, które ciągną się przez cały dzień, nie przyrównując, jak flaki z olejem. No bo przecież większość Polaków kupi sobie jutro dom na Hawajach lub Karaibach, lub zacznie remont swojego 560-metrowego domu na plaży w Kaliforni. Ludzie!!! Opamiętajcie się!!! Zacznijcie słuchać swoich widzów-klientów. Kto następny Was wykupi, jeżeli znów splajtujecie? Zacznijcie traktować nas podmiotowo.
2018.02.20
~ Kelowej
Re: Zmiany, zmiany
Pani Joanno, jak już wielokrotnie informowaliśmy, w tej chwili na antenie emitowane są powtórki, dlatego na stronie Meteo (ani tutaj) nie widać nowych odcinków. Zapraszamy na premiery już marcu - nowe odcinki będą też udostępniane, jak dawniej, w internecie. Pozdrawiamy:)
2018.02.18
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Ja również przyłączam się do apelu powrotu Maji. Dlaczego nie można obejrzeć programu na stronie TVN Meteo tak jak to było do niedawna? Nie zawsze jest czas na obejrzenie odcinka w porze emisji. Dlaczego nie ma odpowiedzi na pytania w tej Kwesti ??
2018.02.17
~ Joanna
Re: Zmiany, zmiany
Maju wróć na niedzielę..poniedziałek to porażka.
2018.02.11
~ meg
Re: Zmiany, zmiany
Szanowny TVN ,byłem stałym bywalcem programu ,,Maja w ogrodzie'' ale po zmianach które nastały - wszystko jest w temacie poniżej......przestałem oglądać waszą TV tzn.TVN. od dziś mam TV trwam.......
2018.02.09
~ chester
Re: Zmiany, zmiany
Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Jestem zawiedziona, rozczarowana ,że w spokojny ,niedzielny poranek, kiedy dzieci i mąż śpią nie mogę obejrzeć mojego ulubionego programu. To nie są już te same niedziele! Coś mi brakuje :( Proszę przywróćcie na tvn poranną ,niedzielną Maje !!!
2018.02.04
~ Marysia
Re: Zmiany, zmiany
Lubię "Maję w ogrodzie", ale z braku czasu oglądam sporadycznie. Gdy sprzedaję rośliny zdarzają się takie dni gdy klienci często pytają o jakąś roślinę. Z pracownikami żartujemy ze zapewne w Maja o niej mówiła.
2018.02.02
~ www.szkolkawrzos.pl
Re: Zmiany, zmiany
Zmiana czy dobra .Dla wielu pasjonatów ogrodów ,zieleni niestety nie .Kto o tym zdecydował. Chcemy edukacji w temacie ekologi i przyrody. My pasjonaci działamy w tym temacie.
2018.01.31
~ Halina
Re: Zmiany, zmiany
Dobry wieczór! Jestem rozczarowany,że nie ma mojego ulubionego programu.Miałem nastawioną nagrywarkę na niedzielę rano-a tu nic nie było.Proszę o przywrócenie "Mai w ogrodzie" tak jak to było do tej pory,bo to przyjemny i piękny program.dariusz
2018.01.30
~ dariusz
Re: Zmiany, zmiany
Proszę o przywrócenie programu "maja w ogrodzie". Niedzielny poranek bez mojej ulubionej Mai to nie ten sam poranek.jestem zawiedziona...
2018.01.30
~ Kaja
Re: Zmiany, zmiany
Szanowny TVN co najlepszego robicie? Dlaczego zabieracie z niedzielnego poranka program oglądany przez rzesze widzów? Czy naprawdę uważacie, że "pusty" program pt. Dzień Dobry TVN może zastąpić Maję w ogrodzie? Kogo tak kuł w oko program o ogrodach? Przecież nie każdy ma dostęp do HGTV lub starsi ludzie nie szaleją po internecie, gdzie można obejrzeć odcinki. Prosimy o powrót Mai w ogrodzie o stałęj porze w niedzielę. Naprawdę nie upodabniajcie się do TVP.
2018.01.29
~ Ania
Re: Zmiany, zmiany
Wielka prośba o przywrócenie w niedzielę Mai, pracujący nie maja czasu oglądać w tygodniu!!!
2018.01.28
~ Anna
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo niekorzystna zmiana - pracując nie mam czasu w tygodniu obejrzeć mojego ulubionego i prowadzonego z klasą fantastycznego programu, zarówno edukacyjnego, jak i dla "oczu". Może jednak Redakcja TVN powróci do niedzielnych poranków z Mają? Czekam!
2018.01.27
~ Anna
Re: Zmiany, zmiany
zawidlo mnie tvn gdzie moja Maja w ogrodzie z niedzielnego poranka,tesknie za nia ,program poprawiał mi humor na cały dzień dlatego prosze przywróćcie go spowrotem nawet oinnej godzinie Krystyna z Białegostoku
2018.01.27
~ Kinga
Re: Zmiany, zmiany
Proszę o udostępnienie wszystkich odcinków Maji w ogrodzie na Youtube lub wydanie DVD z tymi odcinkami. Od pewnego czasu nie ma możliwości obejrzenia odcinków. Mieszkam za granicą i z przyjemnością oglądałam każdy odcinek. Chciałabym zakupić wszyskie odcinki na dvd a nie tylko wybrane.
2018.01.26
~ Małgorzata
Re: Zmiany, zmiany
Największa porażka TVN - brak Mai w niedzielne poranki
2018.01.26
~ Marzena
Re: Zmiany, zmiany
Dzień dobry, mam ten sam problem - nie mogę otworzyć żadnego odcinka. Na żadnym komputerze i przeglądarce.
2018.01.25
~ Andzia
Re: Zmiany, zmiany
ODDAJCIE MAJĘ !!!!! Co to za "dobra zmiana"??? Czy wszyscy muszą mieć HGTV??? albo wolne poniedziałki, żeby móc oglądać Maję w ogrodzie???? wzorem tvpis zamiast oglądać "Maję w ogrodzie" mamy iść do kościoła???? Maja ma świetną oglądalność, to trzeba przerzucić program na poniedziałek....no dziwne to rozumowanie.... Mam nadzieję, że to zostanie szybko naprawione..
2018.01.22
~ fanka Mai
Re: Zmiany, zmiany
dlaczego odcinki się nie otwierają? Na żadnej przeglądarce i braku adblocka :( Coś chyba informatycy namieszali...
2018.01.21
~ MEG