Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
komentarze autor
Re: Ogród 'Małej Mi'
Ogród swojski no i ładniejszy niż wymuskane ogrody przez projektantów i zakładane przez firmy.Jesienią trawy niesamowite ale mimo wszystko nie można było się skupić na oglądaniu odcinka,głos właścicielki ogrodu denerwujący :(
2014.11.16
~ Betka
Re: ogród Małej MN
Piękny ogród.Podziwiam ogrom pracy włożonej przez właścicieli. Wnusio -widać całe szczęście babuni.Pozdrowienia z Lodzi
2014.11.16
~ Danka
Re: Ogród 'Małej Mi '
Ogród jak Niebo , jeśli tak wyglada niebo , to my chcemy do nieba !!! Dosłownie Baśń , ale ile to musi pracy wymagać , ho ho .Widok z okna jak w bajce , chce sie żyć . Gratulacje Właścicielom , a Pani Mai podziękowania za umożliwienie podziwiania tego cudownego widowiska .
2014.11.16
~ Grażyna , Andrzej
Re: Ogród 'Małej Mi'
Przepiękny ogród również super wielkie okno z półką na storczyki moje wielkie uznanie
2014.11.16
~ Anemonka
Re: Ogród 'Małej Mi'
Ogród Małej Mi podziwiam codziennie od niemal trzech lat na Ogrodowisku. Jednak dzisiaj zobaczylam go jeszcze piekniejszym. Ania i Kazek gratuluję pieknego ogrodu, energii i świetnego występu.
2014.11.16
~ madżenka
Re: Ogród 'Małej Mi'
Śliczny ogród, oglądałam 2 razy. Mnóstwo pracy włożonej przez właścicieli. Cudowny wnusio. Pani Aniu ogród przepiękny. Pozdrowienia z Białegostoku
2014.11.16
~ ja
Re: Ogród 'Małej Mi\'
Też zauważyłam pomyłki. Klon to nie Faassen's Black tylko Crimson Sentry Kalina to nie Watanabe tylko Eskimo Ostatnia jeżówka nie Pink Podle tylko Piccolino. Pozdrawiam oglądających i ekipę TVN
2014.11.16
~ Mała Mi
Re: Ogród 'Małej Mi'
Przyjemny odcinek, energiczna właścicielka. Tak jak ja, byliniarka. Docenić nalezy ilość włożonej pracy, bo byliny stale jej wymagają. Ale wkradł się błąd - pokazywana kalina to nie 'Watanabe' tylko któraś z odmian kaliny koreańskiej.
2014.11.16
~ bvh
Re: Ogród 'Małej Mi'
Dzięki audycji piękny, energetyczny poranek w środku ponurej jesieni. Miło było pobyc w tak pięknym ogrodzie, nasyconym kolorami, z urokliwym jeziorkiem i ptasim spa oraz sympatyczna rodziną włascicieli. Chciałoby się dłużej..............ale są przeciez powtórki.
2014.11.16
~ Bogdzia
Re: Ogród 'Małej Mi'
Ogród bardzo ładny,zadbany. Natomiast sama prezentacja- brak obrazu z dalszej perspektywy,zauważam również od jakiegoś czasu roku-dwóch eksponowanie takich mało istotnych wręcz brzydkich elementów ogrodów, tak jakby zmieniło się postrzeganie przez producentów.
2014.11.16
~ janek
Ogród 'Małej Mi' (odc. 522)
W tym ogrodzie królują wyraziste kolory i mocne zestawienia na rabatach. Pasują do energicznej właścicielki, która przyjęła pseudonim 'Mała Mi'. W jej ogrodzie warto docenić nie tylko piękne kwiaty, ale też ciekawe rośliny.
2014.11.15
Maja w ogrodzie