Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Jeżeli Maja nie wróci w niedziele kończę z TVN.
2018.01.21
~ Jola
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo proszę TVN o przywrócenie emisji "Mai w ogrodzie" w niedzielę!!!!!! W poniedziałek w ogóle nie mogę :(
2018.01.21
~ Alika
Re: Zmiany, zmiany
Jedyny program który oglądałam a teraz nic. Szkoda jak się psuje coś co jest dobre i zastępuje to czymś uwagi niewartym. Czy tak szanuje się widza? Tym bardziej ze jest tak mało programów o tej treści. SZKODA. Żądam przywrócenia Mai w ogrodzie w niedzielny poranek.
2018.01.21
~ Danutka
Re: Zmiany, zmiany
Szkoda, że nie ma emisji w niedzielę
2018.01.21
~ dana
Re: Zmiany, zmiany
Zamiast lamentować ;-) na forum, proponuję skorzystać z sugestii redakcji i pisać prośby o przywrócenie programu na podany e-mail. Ja się zastosowałem. W ilości siła!
2018.01.21
~ brekerson
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Stacjo, przywróć nam program "Maja w ogrodzie" na niedzielny poranek, tak jak prosimy. Wiemy, że nie tylko my jesteśmy oddani Tobie, ale i Ty dla nas robisz wszystko i mamy nadzieję, że tak pozostanie.
2018.01.21
~ e.g.
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego?, w niedzielny poranek nie ma ogrodu z Mają. A ja myślałem, że telewizji zależy na widzach, bo gadających "głów" o polityce to już nie da się oglądać. Pozdrawiam
2018.01.21
~ Edek z pod Bydgoszczu
Re: Zmiany, zmiany
Drodzy Widzowie,
my też wolelibyśmy, żeby nasz program był emitowany na TVN w niedzielę; to nie my przenieśliśmy go na poniedziałek - była to decyzja stacji. Możecie jednak pisać maile na adres: widzowie@tvn.pl i tam dawać znać, że chcecie, aby program wrócił na niedzielę. Na szczęście na HGTV jesteśmy właśnie w niedzielę (o 9:25) :) Teraz emitowane są powtórki, ale już w marcu szykują się nowe odcinki :)
2018.01.15
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Właśnie siadam rano w niedziele z kawą przed telewizorem szczęśliwa ze za chwilę maja a tu jakieś powtórki i nie wiem co się dzieje? na innej planecie jestem? oglądam HGTV żadnej informacji o zmianach nie ma podłączam się do prośby - Kochany TVN uwielbiam wasza stacje dajecie mi wszystko co trzeba.....przywrócicie Maje w niedzielę....więcej Mai..proszę
2018.01.15
~ kasia z malinowych
Re: Zmiany, zmiany
Już parę lat temu TVN zabrał Maję z niedzieli i musiał z powrotem przywrócić po apelach widzów. Teraz to samo !!! Dlaczego? Czyżby TVN przyłączył się do "dobrej zmiany" i uznał że o tej porze powinniśmy się modlić?
2018.01.14
~ Terka
Re: Zmiany, zmiany
Maja w ogrodzie-cudowny program.Jestem b. zawiedziona zmianami.Pozdrawiam cudowną naszą sympatyczną P.Maję Popielarską.
2018.01.14
~ Grażyna
Re: Zmiany, zmiany
szkoda, szkoda - Maju, wróóóć do niedzieli, bo w tym przypadku pojęcie dobrej zmiany zostało również nadużyte
2018.01.14
~ e.g.
Re: Zmiany, zmiany
Podpisuję się rękami i nogami pod resztą komentarzy. W niedzielny poranek chciałabym obejrzeć wartościowy program, a nie jakieś popłuczyny. Bardzo proszę o przywrócenie Mai na niedzielę rano.
2018.01.14
~ ogrodniczka amatorka
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo prosimy o przywrócenie Mai w ogrodzie w niedzielne poranki na TVN. Program oglądam od wielu lat i zawsze zaczynałem niedziele- budząc się- od tej przyjemności i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Telewizji śniadaniowej i reklam mam po dziurki w nosie. Zakupy w marketach też mogę w niedzielę odpuścić ale mojego ulubionego programu nie.Przeniesienie programu na poniedziałkowy ranek to wyjątkowa porażka. Pozdrawiam Maję i całą redakcję.
2018.01.14
~ Mirosław C.
Re: Zmiany, zmiany
Witam serdecznie, szperając w internecie natrafiłam na artykuł w "wirtualnych mediach" ,że program Maja miał w hgtv bardzo dobra oglądalność, co za tym idzie, ponoć stacja szykuje nowy program z udziałem naszej ulubionej Mai od wiosny tego roku ... co by się zgadzało, że teraz są powtórki , zaś od marca 2018 będzie może całkiem coś nowego , ponoć Maja ma spora oglądalność , czy szanowna redakcja może potwierdzić i dodać coś od siebie w tym temacie, oraz proszę, radziłabym lepiej rozpromować nowe odcinki od wiosny ,żeby program , przez te przerwy nie stracił odbiorców .. Pozdrawiam
2018.01.13
~ Kasieńka-ogrodniczka z zamiłowania
Re: Zmiany, zmiany
Również się dopisuję , jestem od dawna fanką programu,a tu taka przykra niespodzianka, zamiast wydłużyć program np . o 15 min. to jeszcze go przenoszą, spychają na poniedziałek , bardzo wątpliwe działanie stacji ... oglądalności większej raczej nie przysporzy a tylko zniechęci widzów ... Już szkoda wspominać, że jakoś miejsce na bezsensowne programy typu Ukryta prawda, szkoła ... itp... jest codziennie w popołudniowej ramówce, przez cały tydzień ... a program niosący pozytywną treść i czegoś uczący spychany na najgorsze godziny .. Mam nadzieje że władze tvn - u przemyślą sprawę ... bo naprawdę szkoda pracy Mai i ekipy .... .
2018.01.09
~ Kasieńka-ogrodniczka z zamiłowania
Re: Zmiany, zmiany
Błagam, Maju wróć w niedzielny poranek do TVN. "Telewizje śniadaniowe" czyli jak być piękną/ym i bogatym, i nie koniecznie mądrym, serwowane są przez każdą stację telewizyjną. Programu typu Maja jest niewiele dla osób, które stać tylko na telewizję naziemną. Podejrzewam, że przeniesienie Mai na bardzo wczesny poranek w poniedziałek wymyślił jakiś osobisty wróg Pani Mai.
2018.01.09
~ joanna
Re: Zmiany, zmiany
do władz tvn: bardzo prosimy o przywrócenie programu "Maja w ogrodzie" w niedzielny poranek! cały tydzień na to czekaliśmy!!!!
2018.01.09
~ roman z żoną
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo, a to bardzo jestem smutna. Cały tydzień czekałam na te chwile kiedy Pani Maja z takim polotem oprowadza nas po pięknych ogrodach. A tu krach, nie ma mojej " Mai w ogrodzie" .Dlaczego, dlaczego, dlaczego....
2018.01.09
~ Sylwia
Re: Zmiany, zmiany
TVN !!! TAK NIE POSTEPUJE SIE Z WIDZAMI I SYMPATYKAMI MAI W OGRODZIE . ,W NIEDZIELE O PORANKU POWINNA BYC MAJA W OGRODZIE ,NIE JAKIES BADZIEWIE .......
2018.01.09
~ G I A