Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
A jakich produktów? W których odcinkach? chętnie się przyjrzę... , bo oglądam Maję od września co tydzień i żadnego lokowania produktu nie zauważyłam.
2015.10.22
~ Mirka P-S.
Re: Zmiany, zmiany
Strasznie nudny ten program. Poza tym mało tam pomocnych, praktycznych informacji na temat ogrodnictwa. To raczej kilkunastominutowa reklama kilku produktów. Jedno wielkie lokowanie produktu.
2015.10.22
~ Emanuela_Cwierc-Debowska
Re: Zmiany, zmiany
Oglądam program Maja w ogrodzie od lat zawsze z zainteresowaniem . Nie nudzi mnie , nie zauważyłem. jakiejkolwiek monotonii , a określenie cukierkowatosci rozumiem , że chodzi o ogrody ludzi bardziej majetnych .Akurat ja nie mam nic przeciwko tym ogrodom . Cenie zachodzące zmiany i wszelkie inowacje w ogrodnictwie ,
2015.10.06
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Jesteś człowiekiem niekulturalnym, niewychowanym, zapewne prostakiem. Kopciński Jan, z grodu Kraka.
2015.10.02
~ KopcinskiJan
Re: Zmiany, zmiany
To nie patrz.
2015.10.02
~ posłonek
Re: Zmiany, zmiany
Dramat: nudy, monotonia, cukierkowatość, brak pasji i umiejętności zainteresowania widza tematyką ogrodniczą. Tymi oto słowami określić można program \"Maja w ogrodzie \", choć winien się on nazywać raczej \"Komercja w ogrodzie\". Aż przykro patrzeć na to jak okrutnie zmieniła się wizja Ogrodnictwa na przestrzeni ostatnich dziesiątek lat. Wielka szkoda, że dziś ludzie nie potrafią ujrzeć w Ogrodnictwie sztuki i jako takiej je traktować. Chciałoby się powiedzieć \"niech żyje Komercja\" - z wielkim bólem w sercu. .. Z poważaniem, Kopciński Jan z Grodu Kraka.
2015.09.27
~ KopcińskiJan
Re: Zmiany, zmiany
No nareszcie wróciła nasza szata graficzna i jest normalnie ! Dzieki .
2015.09.17
~ Fan
Re: Zmiany, zmiany
Już jutro, czyli 6 września "Ogród z różami i widokiem na staw" - tym nowym odcinkiem rozpoczynamy jesienny sezon „Mai w ogrodzie” i wchodzimy w 12 rok istnienia naszego ogrodniczego serialu. Pozdrawiamy
2015.09.05
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Redakcjo ! A kiedy bedzie juz nowy odcinek Mai w ogrodzie ? Bo się zaplacze ......
2015.09.05
~ Fan
Re: Zmiany, zmiany
Brak programu Maja w ogrodzie.Co się dzieje?Coś jest nie tak .Lekceważy się odbiorców .Nie powiadamia o zmianach.Był to mój ulubiony program.Włączam na program tvn meteo w programie jest a na ekranie co innego.Brak szacunku dla widza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015.08.04
~ motyl-ważka
Re: Zmiany, zmiany
E nie nie nie nie .... Nie myśle aby Nasza Majeczka chciała nas tak porzucić i po wakacjach znowu powróci z nowymi odcinkami ! Każdy potrzebuje trochę oddechu , ileż można !
2015.08.03
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, dziękuję Pani za uśmiech, za kulturę, za wszystko co dobre, za fachowość i za to, że Pani była, bo to chyba koniec...
2015.07.30
~ Tadeusz Pregler
Re: Zmiany, zmiany
Programy Pani Maji były raz lepsze raz gorsze (wiadomo produkt lokowany musiał być) ale zawsze wspaniałe. Mam nadzieję, że jakiś inny, mądry kanał telewizyjny da nam -zawiedzionym telewidzom- możliwość oglądania nowych odcinków w różnych porach!
2015.07.28
~ posłonek
Re: Zmiany, zmiany
Ale dlaczego są stare odcinki Mai? Nigdy tak nie było.
2015.07.27
~ a
Re: Zmiany, zmiany
Wszelkie istnienie jest tylko kwestia czasu !!! Tego wybitnego programu na szczęście rownież !!!!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!
2015.07.20
~ Kozak
Re: Zmiany, zmiany
podpisuję się pod krytycznymi i zawiedzionymi komentarzami;/
2015.07.19
~ aika
Re: Zmiany, zmiany
Ja tez nie oglądam, ale czy kogoś to obchodzi...ma być Active i koniec....znamienne, ze wśród 358 komentarzy żadnej reakcji, komentarza redaktora TVN. Nie można ludzi zmuszać do ćwiczenia i gotowania, a to robi TVN Jak wielu widzów jestem zawiedziony, brakuje mi pogody, atmosfery programu, spokoju i w ogóle TVN meteo. Ale czy to kogoś obchodzi??
2015.07.17
~ Rozczarowany
Re: Zmiany, zmiany
Podpisuję się pod poniższymi komentarzami. Ja również jestem oburzona sposobem potraktowania nas, widzów TVN Meteo i Mai w Ogrodzie przez TVN. Nie podoba mi się nowa formuła kanału, zupełnie przestałam oglądać TVN Meteo Active. Ani prognozy pogody, ani tym bardziej Mai w Ogrodzie nie uświadczysz teraz. Za to cały dzień panie ćwiczące brzuszki, albo kobieta miotająca się po kuchni... Nudy, nudy, nudy... Cóż, miało być pewnie super nowocześnie. Już Was nie oglądam.
2015.07.16
~ Wka
Re: Zmiany, zmiany
Nastawilsmy się na oglądanie najnowszego odcinka dziś o 19:30 .Niestety transmitowano jakieś zawody lotnicze .Adrenalina niesamowita , dosłownie szok , zapieralo dech w piersiach.Wyłączylismy po drugim samolocie , takie było widowiskowe. Mamy pretensje do TVN ze lekceważy kolejny raz widzów programu Mai w ogrodzie .Nie dość ,ze widzowie zostali ograbieni z dogodnych poprzednio godzin emisji programu Mai w ogrodzie , to teraz jeszcze dodatkowo anuluje się przystępny czas emisji .W godzinach nocnych decydenci TVN mogą sami oglądać !
2015.07.06
~ G i A
Re: Zmiany, zmiany
Mimo ogromnej ilości komentarzy - aż 355 i właśicwie prawie same krytyczne, nic nie zmieniło. Pogody jak nie tak nie ma. Maja nocami, ale jest Active. Tylko dla tych , którym odpowiadała poprzednia formuła TVN Meteo nie ma nic....Niestety...
2015.07.02
~ Piotr